היי אנחנו מכללת פסגות. המשימה שלנו היא:

להכשיר אותך להיות יועץ משכנתאות בתחום מבוקש ומתגמל תוך 4 חודשים.

הצטרף עכשיו לקורס יועצי משכנתאות ונלווה אותך כדי שתתחיל לייצר הכנסה נוספת או כקריירה עיקרית

קבל הטבה ייחודית עבורך דרך טופס זה

תחום יועצי המשכנתאות לוהט וזאת ההזדמנות שלך ללמוד מקצוע מבוקש כהכנסה נוספת או קריירה עיקרית

הביקוש ליועצי משכנתאות גדל כי יותר אנשים מבינים את הצורך שלהם להיעזר ביועץ משכנתאות שנמצא באותה הסירה שלהם ודואג לאינטרסים שלהם

מדי חודש יש למעלה מ-7,000 לקוחות שמבקשים לקחת משכנתא מהבנק.

יותר ויותר אנשים מבינים שהם צריכים יועץ משכנתאות כדי שילווה אותם בעסקה החשובה ביותר בחייהם וישיג להם את התנאים המשתלמים ביותר.

"היקף המשכנתאות ביוני יחצה את 10 מיליארד השקלים" - שיאי ההלוואות לדיור ממשיכים להישבר וזה הפוטנציאל שוק שאתה מצטרף אליו. (כלכליסט 16.6.21)

כאן יועץ משכנתאות (אתה) נכנס לתמונה: תלווה את הלקוח מתחילת הדרך ותעבוד עבורו מסביב לשעון כדי לעזור לו לקבל את ההחלטות הנכונות והמשתלמות ביותר בשבילו

ההזדמנות שלך להפוך ליועץ משכנתאות :

מדי חודש: 7,000 - 10,000 נוטלי משכנתאות. (הלקוחות הפוטנציאלים שלך)

עסקה ממוצעת של יועץ משכנתאות נעה בין 5,000 ל- 8,000 ש''ח

כולנו יודעים ששוק הנדל''ן נהנה מיציבות וביקושים גבוהים לאורך שנים. זאת ההזדמנות לרכוש מקצוע שייהנה מיציבות וביקושים לאורך זמן רב.

הצטרף עכשיו לקורס יועצי משכנתאות - ונלווה אותך כדי שתתחיל לייצר הכנסה נוספת או כקריירה עיקרית

קבל הטבה ייחודית עבורך דרך טופס זה

כיועץ משכנתאות יש לך הזדמנות לייצר בין 2-5 עסקאות בחודש, עסקה ממוצעת נעה בין 5,000 ל-8,000 ש"ח

01

המטרה של הכותרת היא לא לספר לך סיפורים או לשכנע אותך באמצעות מספרים גבוהים. המספרים האלו משקפים פוטנציאל הכנסה אמיתי שכיועץ משכנתאות בקורס שלנו תהיה לך היכולת לייצר. איך בעצם אתה כיועץ משכנתאות מייצר הכנסה? זה פשוט. כל לקוח שנעזר בשירותים שלך, משלם לך עמלה שתלויה בגובה התיק. זאת בעצם מערכת יחסים של WIN-WIN – הלקוח חוסך כסף וזמן ואתה, מקבל תגמול על העזרה והשירות שסיפקת ללקוח.

02

בזכות השיטה הייחודית והפרקטית שלנו, בה אנחנו מלמדים אותך כבר בתחילת הקורס איך להתנהל מול לקוחות, הבנקים וגורמים נוספים – אנחנו מקצרים לך את הדרך ומעניקים לך את הביטחון להתחיל לעשות עסקאות בלי לפחד.

03

לא. אנחנו לא מתחייבים לך להכנסה כי פשוט מאוד, לא כולם מתקדמים באותו הקצב – אבל אנחנו כן מתחייבים לך שנעניק לך את הכלים הטובים ביותר שנוכל כדי לאפשר לך להגשים את המטרה הזאת והשאר יהיה תלוי בך.

הצטרף עכשיו לקורס יועצי משכנתאות - ונלווה אותך כדי שתתחיל לייצר הכנסה נוספת או כקריירה עיקרית

קבל הטבה ייחודית עבורך דרך טופס זה

יועץ משכנתאות, למי זה מתאים?

הצטרף עכשיו לקורס יועצי משכנתאות - ונלווה אותך כדי שתתחיל לייצר הכנסה נוספת או כקריירה עיקרית

קבל הטבה ייחודית עבורך דרך טופס זה

כשאתה מחליט ללמוד במכללת פסגות, אתה מצטרף למשפחה עם למעלה מ-18 שנות וותק וניסיון

באמצעות הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים אנחנו נעניק לך את כל הכלים שאתה תצטרך כדי להצליח ונקצר לך את הדרך בזכות המרצים המנוסים שלנו שמתעסקים בתחום ייעוץ המשכנתאות באופן יומיומי וצברו ניסיון רב

משתפים איתנו פעולה...

לוגו מרכז רפואי אסף הרופא
לוגו משרד העלייה והקליטה
לוגו משרד הביטחון
לוגו משטרת ישראל
לוגו מרכז רפואי העמק
לוגו כללית

כתבו עלינו...

חווית למידה פרונטלית
8 סניפים בפריסה ארצית
ליווי אישי לתלמידים
תוכנית הכשרה פרקטית
מערכת לומדה אינטרנטית

הצטרף עכשיו לקורס יועצי משכנתאות - ונלווה אותך כדי שתתחיל לייצר הכנסה נוספת או כקריירה עיקרית

קבל הטבה ייחודית עבורך דרך טופס זה

בנינו עבורך קורס שיקצר לך את הדרך ויספק לך ארגז כלים פרקטיים שיעניק לך יתרון משמעותי

01

אסטרטגיות ושיטות למידה מוכחות

אסטרטגיות ושיטות למידה מוכחות שהכשירו כבר אלפי יועצים

02

קורס פרונטלי

קורס באורך של 4 חודשים שמועבר על ידי מרצים בכירים

03

מפגשי פרקטיקה

מפגשים בהם עוברים ביחד איתך על התיקי לקוחות ומנתחים מצבים אמיתיים מעולם ייעוץ המשכנתאות

04

חומרי עבודה וקריאה

חומרי עבודה וקריאה אשר ישמשו אותך במהלך הלמידה של הקורס

05

פורטל לומדה אינטרנטי

תכנים דיגיטליים, וובינארים, מחשבונים וכלים נוספים

מוטי שמואלביץ' - יועץ משכנתאות ומנהל חטיבת המשכנתאות במכללת פסגות

בתחילת דרכי לא היה לי עשירית מהידע שאתה תקבל בקורס. אנחנו נעניק לך ארגז כלים פרקטיים שיאפשר לך לתת שירות מקצועי ואיכותי כבר מההתחלה

הצטרף לקורס יועצי משכנתאות הקרוב ונעזור לך ללמוד איך לייצר מהתחום הכנסה נוספת או לעשות הסבה​

קבל הטבה ייחודית עבורך דרך טופס זה

הסטודנטים שלנו הפכו ליועצי משכנתאות מצליחים

לוגו גוגל

ביקורות לקוחות

ביקורות מכללת פסגות

שאלות ותשובות

שאלה טובה! תחום יעוץ משכנתאות הוא תחום דינמי, שנמצא ממש עכשיו בפריצת דרך רצינית. יותר ויותר אנשים מבינים שהם זורקים כסף לפח, באחת מהפעולות הפיננסיות המשמעותיות ביותר בחייהם. אז כן, כל אחד יכול ללמוד איך להפוך ליועץ משכנתאות מבוקש, ועם הכלים שמספק הקורס זה גם מהיר משחושבים.
לוקחי המשכנתאות כבר מבינים שלהתמודד לבד מול הבנקים בצעד פיננסי כל כך משמעותי יעלה להם בסוף עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים מעבר למה שהמציאות מחייבת. בנוסף, התנאים שנוצרים בקורס – זמן לימודים קצר, תועלת עצומה, רכישת מקצוע מבוקש, הופכים את התחום לאחד המתגמלים שיש היום.

היום יותר מתמיד הבנקים מכירים ומעודדים מבפנים עבודה מול יועצי משכנתאות, ורואים בהם אנשי מקצוע מוערכים. הסיבה היא פשוטה: הכוח עבר לידיים של הלקוחות, ואלו מעבירים את הכוח לידיים של יועצי המשכנתאות. הבנקים מודעים לזה, ולכן רואים בטיפוח של קשר טוב מול היועץ חשיבות עליונה.

חומר הלימודים המועבר בקורס, אם מותר לנו לומר, רלוונטי לכל אזרח במדינה שברשותו משכנתא, או עתיד לקחת משכנתא, ורוצה לקחת אחריות על חייו הפיננסיים.
קורס יועצי המשכנתאות במכללת פסגות מכשיר מקצועית יועצי משכנתאות ומנהלי תקציב למשפחות, ונותן פתרונות ללוקחי משכנתא חדשה, לאלו הרוצים למחזר משכנתא, למתעניינים בפתרונות מימון, יזמים, משקיעים ועוד.

אין צורך נכון להיום בתעודה נוספת, אך המכללה מעודדת חיבור להתאחדות יועצי המשכנתאות במדינת ישראל, בעיקר עבור יועצים המתחילים את דרכם בתחום.

הקורס נותן את הכלים הנדרשים לעבודה בתחום המשכנתאות כעצמאי, ובאותה הנשימה, את כל הנדרש להשתלב כשכירים במקומות הרלוונטיים.

כבר בתקופת הלימודים התלמידים שלנו מתנסים בעבודה מעשית על מקרים אמיתיים בבניית אסטרטגיה, ניהול תקציב ויישום של השיטה המתאימה ביותר ללקיחת משכנתא – בתפירה מדויקת לכל מקרה.
כמה מהר זה יקרה אצלך? תלוי רק בך.

רוצה לדעת איזה מ-6 הסניפים שלנו הכי קרוב אליך? הסניף הראשי ממוקם בפארק המדע ברחובות ובנוסף יש לנו סניפים גם ברמת-גן, כפר-סבא, חיפה, ירושלים ובאר שבע.
הסניפים שלנו מעוצבים ברמה הייטקיסטית עם מחשבים מתקדמים וחדשים לכל תלמיד, לוח ענק, מקרן וכל הדרוש כדי שהלמידה תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

בנוסף, למי שלא בא להגיע לסניף – ניתן ללמוד בקורס מקוון דרך אפליקציית  ZOOM

הצטרף עכשיו לקורס יועצי משכנתאות - ונלווה אותך כדי שתתחיל לייצר הכנסה נוספת או כקריירה עיקרית

קבל הטבה ייחודית עבורך דרך טופס זה

נתונים: כלכליסט: עירית אבישר 16.06.21 | ביזפורטל: איתי פת-יה 26.01.2021

הצהרת נגישות

חל איסור בהסכמים הפרטניים של כל תלמיד על העתקה ו/או שימוש במידע של המכללה.
מכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה") מספקת שירותי לימוד בלבד בתחומי שוק ההון ותחומים נוספים. מובהר כי המכללה אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995, למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ הנ"ל. התכנים המועברים במסלולי הלימוד השונים במכללה כוללים נתונים כלליים כגון אירועים בשוק ההון שקרו בעבר. מובהר בזאת כי השיעורים המועברים מטעם נציגי המכללה אינם מהווים ייעוץ, שידול לפעילות השקעה, מסחר, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות בתחום שוק ההון המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של תלמיד מסוים. כל תלמיד מבצע את הפעולות לפי שיקול דעתו הבלעדי. אין באמור באתר זה משום התחייבות ו/או הצעה מחייבת מצד המכללה. ט.ל.ח. מדיניות הפרטיות

דילוג לתוכן