שוק ההון זו כבר לא מילה גסה!

צפה בסדרת סרטונים פרקטית וחינמית ותלמד איך אתה כבר ממחר יכול להתחיל ללמוד את התחום ולסחור לבד כמו מקצוען גם אם אין לך ידע באנגלית או הון עצמי להתחיל עם זה.

מלא את הטופס ותעבור מיד

לסדרת הסרטונים בחינם

הנושאים שתפגוש

בסדרת הסרטונים

מה זה שוק ההון

תקבל הסבר מפורט על מכונת הכסף הגדולה בעולם

איך להצליח בשוק ההון

כל שיטות הרווח שיסדרו לך את החיים שלך בעתיד

איזה מסלולי השקעה קיימים

נראה לך את הדרך הנכונה ביותר להשקיע את הכסף שלך

הפלא השמיני של העולם

תבין בדיוק מה זה ריבית דה ריבית ואיך היא עובדת

אם אתה מזדהה עם אחת מהנקודות שרשמנו סדרת הסרטונים שלנו היא בדיוק בשבילך!

הגיע הזמן שתקבל החלטה ותדאג לעתיד שלך.​

דמיין את זה רגע..

אתה בחופשה, בטן גב ביעד שתמיד חלמת לטוס אליו ואין לך דאגות כלכליות, אתה נהנה מהמשקה שלך והשמש החמה בזמן שהכסף שלך עובד בשבילך. אחרי יום עמוס בחוויות אתה נכנס למיטה ובבוקר מגלה שהרווחת בלי להזיז אצבע.

נשמע חלומי מדי מכדי להיות אמיתי? זה בדיוק מה ששוק ההון יכול להעניק לך ברגע שיהיו לך את הכלים הנכונים להשקיע בחוכמה וזה לא מנותק מהמציאות כלל!

בזמן שאתה עובד 12 שעות על הרגליים ומצליח להכניס 7,000 שקל בחודש יש אנשים שחיים בדיוק ככה, ואם אתה רציני ונחוש מספיק, גם אתה יכול להיות אחד מהם! הבחירה בידיים שלך.

מה תלמד

בסדרת הסרטונים

תבין בדיוק אם שוק ההון מתאים לך

תבין באיזה מניות הכי כדאי להשקיע כבר עכשיו ​

תראה בעיניים שלך מה הכוונה ב"שוק יציב"

תבין מה זה קרן השתלמות ואיך היא עובדת

תשמעו מה יש להם להגיד

נעים מאוד מכללת פסגות

עם למעלה מ-20 שנים באוויר ויותר מ-34,000 אלף תלמידים שהוכשרו אצלנו במגוון תחומים ושוק ההון בפרט אנחנו יכולים להגיד בפה מלא שהמכללה שלנו היא חוד החנית ללימודי שוק ההון ויזמות בישראל.

אנחנו דוגלים ב 100% פרקטיקה, הידע התיאורטי נשאר מאחור, אצלנו הגמישות היא מפתח! תלמדו איפה שנוח לכם - פרונטלי או אונליין, והכי חשוב, אנחנו מדברים תכל'ס ובגובה העיניים כי התלמידים שלנו הם מעל להכל!

הגיע הזמן שתפסיק לחיות חיי הישרדות ותתחיל לחיות חיי שפע!

מלא את הטופס ותעבור מיד

לסדרת הסרטונים בחינם

מלוא הזכויות במידע ו/או בנתונים המצויים באתר זה שייכים למכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה"). שימוש או עיון במידע הנ"ל מהווה אישור מצידך להוראות תנאי השימוש של אתר האינטרנט של המכללה. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או להשתמש במידע ו/או בנתונים המפורטים לעיל. מובהר כי המכללה מספקת שירותי לימוד בלבד. המכללה אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות (כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995), למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הנ"ל. התכנים המועברים עלולים לכלול נתונים כלליים כגון אירועים בשוק ההון שקרו בעבר. אין באמור באתר זה משום ייעוץ, שידול לפעילות השקעה, מסחר, ואין בכך תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח. אין באמור משום מצג ו/או הבטחה ו/או התחייבות ו/או הצעה מחייבת מצד המכללה. כל הזכויות שמורות למכללת פסגות 2024. ט.ל.ח.

הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות ותנאי שימוש

דילוג לתוכן