# כנס אונליין

9/2/21

19:00

לתלמידים ובוגרים בלבד.

כיצד מבצעים עסקת נדל"ן מוצלחת ב- 2021

יש הבדל גדול בין ללמוד נדל"ן  ל- לעשות נדל"ן. 
בכנס הזה אנחנו הולכים להפוך את התיאוריה לפרקטיקה!
נכיר 3 בוגרים של מכללת פסגות שישתפו בעסקאות נדל"ן שביצעו.

שריינו את מקומכם בכנס!

על מנת להירשם לכנס יש למלא את הטופס הבא ›

על מה נדבר

שיטת פעולה ברורה שתסביר איך לעשות עסקאות מוצלחות

המנטרה של למצוא נכס מתחת למחיר השוק היא לא תמיד נכונה, מאחר ולא תמיד העסקה רווחית. אנו נלמד כיצד לבצע עסקאות נכונות ומאילו עסקאות להימנע.

איך בונים יעדים לצורך ביצוע עסקה נדל"נית

איזה מידע עלינו לחפש ולאסוף בשטח, מאיפה משיגים אותו, בכמה עליי לרכוש נכס ובכמה עליי למכור אותו כדי להרוויח ומה עלינו לנתח לעומק כדי להבין האם העסקה כדאית או לא.

מדוע אלפים לומדים נדל"ן, אך רק מעטים מבצעים עסקאות

יש הבדל גדול בין ללמוד נדל"ן  ל-לעשות נדל"ן. הפער נמצא בין התיאוריה לפרקטיקה. נבין את המשמעות של ביצוע עבודת שטח ונשמע כמה דוגמאות אישיות מבוגרים. 

פאנל עם יזמים פעילים

נעלה לשידור אונליין, פאנל בוגרים שיציגו את דרכם בעולם הנדל"ן, מהצעד הראשון בתחום, ללא ידע קודם ועד לעסקאות נדל"ן מוצלחות.

מרצה הכנס

תכירו את

מיכאל שטרית

מיכאל שטרית

מרצה בכיר של קורס יזמות והשקעות בנדל”ן במכללת פסגות.
עומד בראש משרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל”ן.

מיכאל שטרית

מיכאל שטרית

מרצה בכיר של קורס יזמות והשקעות בנדל”ן במכללת פסגות.
עומד בראש משרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל”ן.

תאריך ושעה

מתי זה קורה?

יום שלישי

9/2/21

19:00

שריינו את מקומכם בכנס!

על מנת להירשם לכנס יש למלא את הטופס הבא ›

חל איסור בהסכמים הפרטניים של כל תלמיד על העתקה ו/או שימוש במידע של המכללה.
מכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה") מספקת שירותי לימוד בלבד בתחומי שוק ההון ותחומים נוספים. מובהר כי המכללה אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995, למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ הנ"ל. התכנים המועברים במסלולי הלימוד השונים במכללה כוללים נתונים כלליים כגון אירועים בשוק ההון שקרו בעבר. מובהר בזאת כי השיעורים המועברים מטעם נציגי המכללה אינם מהווים ייעוץ, שידול לפעילות השקעה, מסחר, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות בתחום שוק ההון המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של תלמיד מסוים. כל תלמיד מבצע את הפעולות לפי שיקול דעתו הבלעדי. אין באמור באתר זה משום התחייבות ו/או הצעה מחייבת מצד המכללה. ט.ל.ח.
מדיניות הפרטיות של מכללת א.ר. פסגות בע"מ (להלן: "המכללה"), הן באתר האינטרנט המצוי בשם המתחם org.psagot ו/או כל אתר קשור אחר ו/או דף הפייסבוק של המכללה ו/או כל אמצעי מקוון במרשתת בו עושה המכללה שימוש (להלן: "האתר"), לרבות, בין היתר, דפי נחיתה הקשורים לאתר ו/או קישוריות כאלה ואחרות, המפורטת להלן מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש הכלליים באתר המהווים הסכם בינך לבין המכללה (להלן: "ההסכם"). תנאים אלה מנוסחים בלשון זכר לצרכי הנוחות בלבד, וחלים באופן שווה על שני המינים.

© כל הזכויות שמורות למכללת פסגות

דילוג לתוכן